demo
demo
demo

KILO ALMA & VERME

İdeal kiloya ulaşma süreci, kişinin kilo alımına neden olan beslenme alışkanlıklarının ve yaşam biçiminin değiştirilmesi gibi birçok aşamayı kapsar. Ancak kilo verdikten sonra da her şey bitmiş sayılmaz. İdeal kiloyu koruma, yani kilo kontrolü süreci de bu aşamada devreye girecek olan ve uzun bir zamana yayılması gereken bir diğer süreçtir. “Diyet yaptım, fazlalıklarımdan kurtuldum, artık dilediğimi yiyebilirim.” düşüncesiyle hareket etmek, tüm emeklerin boşa gitmesine neden olur. Diğer yandan, uzun yıllar boyunca yanlış beslenme alışkanlıklarına uyum sağlamış olan metabolizma, eski yanlış beslenme alışkanlıklarına geri dönmek isteyecektir. Bu nedenle bu dönemlerde sıkça iştah artışları yaşanabilir veya tok olunduğu halde daha çok yemek isteği duyulabilir. Bu iştah ataklarını kontrol altına almak diyet sırasında kilo verme ve kilo kontrolü sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

demo
demo

HASTALIKTA BESLENME

Tanısı konmuş hastalığınıza uygun beslenme şeklini bilmiyor ya da nasıl beslenmeniz gerektiğini biliyor ama uygulamaya geçiremiyorsanız başlamanın tam zamanı!
Vücut analizi cihazı ile yapacağımız ayrıntılı ölçüm sonucunuzda göreceğimiz yağ ve kas dokusu ağırlığınız, BKI değeriniz, bel kalça oranınız, bölgesel yağ ve kas dokusu dağılımlarınız gibi parametreler, yaşınız, cinsiyetiniz, fiziksel aktivite durumunuz, yapmış olduğunuz meslek, sosyal çevreniz, kültürel ve geleneksel yapınız, hastalık durumunuz, varsa besin alerjiniz, doktorunuzun görüp önerilerini eklediği son 6 ay içinde yapılmış olan kan bulgularınız, kullandığınız ilaçlar gibi faktörler göz önünde bulundurularak kişiye özel beslenme programınızı birlikte planlayacağız.

demo
demo

ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE BESLENME

Çocukluk dönemindeki beslenme danışmanlığında amacımız; çocukların yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayarak büyüme ve gelişmesine destek olmaktır. Çocuğunuz ve sizinle ortak oluşturacağımız beslenme planı ile onların beslenmesini renklendirirken yaşam boyu sağlıklı beslenmenin temellerini atmış olacağız.

demo
demo

GEBELİK DÖNEMİNDE BESLENME

Dünyanın en güzel ve özel duygularını tatmaya başladığınız şu günlerde, beslenme şekliniz sizin ve bebeğinizin sağlığı için çok önemli.
Hamilelik döneminde kaç kilo almalısınız? Hangi besinleri tüketip, hangilerini tüketmemelisiniz?, Hamilelik döneminde ihtiyacınız olan besin miktarları ne kadar? vb. sorular aklınızı mı karıştırıyor?
Kafanızdaki bu soruları silmek, harika bir süreç olan hamilelik döneminde size destek olmak istiyoruz.

demo
demo

EMZİRME DÖNEMİNDE BESLENME

Doğumdan sonra kulaktan dolma bilgiler ile aklınız karışıyorsa, nasıl bir beslenme şekli uygulayacağınızı bilemiyorsanız tam da doğru yerdesiniz…
Bebeğinize en temel besin olan anne sütünü vermeye başladığınız bu dönemde unutmamalısınız ki; beslenme şekliniz anne sütünün kalitesini etkiler.
Fazla kilolarınızdan kurtulurken, anne sütünün kalitesinin de artması için ‘size özel’ emzirme dönemi renkli diyet programınızı birlikte oluşturmaya ne dersiniz?

demo
demo

SPORCU BESLENMESİ

Spor yapan bireylerin hem performans artışı hem de hedeflediği yağ-kas hacmine ulaşması için profesyonel bir desteğe ihtiyaç vardır.
Yapılan antrenmanların yanı sıra kişiyi başarıya götürecek ve önemli fark yaratacak olan konu beslenme düzenidir. Kişileri hem sağlıklı beslenmeyi öğretecek olan ve hastalılardan koruyacak olan sporcu beslenme programınızı birlikte planlayacağız.

demo
demo

ONLINE DİYET VE BESLENME

Kas geliştirmek, yağ yakmak, kilo vermek veya almak… Hedefinize en kolay ve en verimli yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Kişiye özel beslenme programınız sizin hayat tarzınıza göre hazırlanır. Süreç boyunca yanınızdayız, değişiminiz kontrolümüz altında. Diyet ve spor hakkında aklınıza takılanları cevaplıyoruz.