KONYA DİYETİSYEN

konya diyetisyen

Günümüzde birçok kişi Konya diyetisyen hizmetlerinden faydalanmaktadır. Vitae Konya olarak sağladığımız diyet hizmetleri ile birlikte çağımızın en son beslenme bilimi araştırmalarını takip ederek güncel bilgilerle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektörün en iyi beslenme desteğini vermek amacıyla her hastamıza özel diyet raporları oluşturmaktayız ve haftalık ya da aylık olarak düzenli beslenme takibi yapmaktayız. Bu sayede yanlış giden bir durum olursa anında tespit ederek çeşitli yönlendirmeler ya da değişiklerle birlikte durumu kontrol altına almaktayız.

Genellikle şeker hastaları ya da çeşitli mide hastalıklarına sahip olan kişiler yaşantıları boyunca beslenme planlarına dikkat etmek zorundadırlar. Konya diyetisyen faaliyetlerimiz doğrultusuna bu kişilere de diyet programları hazırlamaktayız. Hastalıklarda her yenen yiyeceğin bir etkisi olabileceğinden beslenme planlarını kişiye özel yapılan testler sonucunda ortaya çıkarmaktayız. Bu konu üzerinde hizmet veren alanında uzman diyetisyenlerimiz ile birlikte son derece profesyonel bir hizmet ağı oluşturmaktayız.

Profesyonel Diyet Programları

Konya diyetisyen hizmetlerimiz içerisinde olan kilo alma, kilo verme, sahip olunan kiloyu koruma ya da çeşitli özel durumlarda uygulanması gereken programları belirleme gibi konularda oldukça profesyonel hareket etmekteyiz. Kişilerin en iyi verimi alabileceği ve sürdürülebilir bir diyet planı oluşturarak, diyetin çok daha eğlenceli bir hâl almasını sağlamaktayız. Böylelikle programı uygulayacak olan kişiler beslenme düzeninden kopmayarak istikrarlı bir şekilde uygulamaya devam etmektedir.

Bazı hastalıkların doğru beslenmeyle tedavi edilebileceği uzun bir süreden beri bilinen bir durumdur. Bizler de Konya diyetisyen olarak çeşitli hastalıklara sahip olan kişilere doğru bir beslenme düzeni oluşturmaktayız. Bu sayede hastalıkların gerilemesi hatta tamamen ortadan kalkması söz konusu olabilmektedir. Bu konu üzerinde yıllardır faaliyetlerini sürdüren uzman diyetisyenlerimiz çağımızın getirdiği en son uygulamaları kullanmaktadır. Böylelikle hasta üzerinde birkaç test uygulayarak nasıl bir beslenme planına sahip olması gerektiği ortaya çıkarılabilmektedir. Kişiye özel olarak hazırladığımız bu programlar belirli zamanlarda kontrol edilmektedir. Çeşitli raporlar tutularak hastalarımıza ilettiğimiz bu süreç verileri ile birlikte sıradan bir diyet hizmetinden kaçınmaktayız. Her hastamızla özel olarak ilgilenerek her türlü probleme karşı destek olmaktayız.